60568 jak wyłączyć? STOP OK lub: STOP WYGRAC lub: STOP YES na 60568

A już myślałam, że geniusze serwisów mobilnych odpuścili cwaniakowanie i zarabianie poprzez wyłudzanie. Ale jak się okazuje, biznes musi się kręcić, bo jest kolejna paczka nowych innowacyjnych usług.

Otwieram dziś stronę wuwuwuwuwu i wyskakuje mi stary dobry banner: Wygrałeś! :)

Tym razem firmy: Commedia (dostawca serwisu) oraz Mobiltek (realizuje dodatkowe świadczenie) pokazały, że się nie boją i poszły po bandzie. Poprzez komunikat oświadczyły mi, że wygrałam, więc zgłoszę się po tę nagrodę, ale najpierw napiszę list do UOKiKu :)

Serwis wygląda tak:

1

Po wpisaniu numeru telefonu jest tak:

3

Niewiarygodne! 😀

A kiedy próbuje się przejść na inną stronę lub zamknąć przeglądarkę, wygląda tak:

2

Trzeba być straasznie pazernym, żeby wypisywać takie rzeczy i strasznie mało ambitnym, żeby nazywać się fachowcem od usług mobilnych.

W każdym razie:

  • jeśli wysłałeś OK na numer 60568 będziesz otrzymywać z tego numeru 3 SMSy tygodniowo, za każdego zapłacisz 6,15 zł. Jeżeli nie wyłączysz usługi przez miesiąc, zapłacisz 73,80 zł, jeżeli nie wyłączysz przez 3 miesiące – zapłacisz 221,40 zł. I tak dalej, bo jeśli nie wyłączysz – serwis sam nie zniknie, umowa dożywotnia :)

Więc jeśli chcesz płacić i korzystać z usług – nie rób nic. A jeśli nie chcesz: wyślij SMS o treści STOP OK na numer: 60568.

Update: poniżej umieszczam komendy do deaktywacji pozostałych usług świadczonych na 60568, na które trafiam codziennie w internecie.

komenda: stop wygrac na numer: 60568